O nás

Český ráj pro majitele vozů Peugeot

Vypadá to u nás, jako v Českém ráji a my opravdu chceme, aby se tak návštěvníci cítili. Máte dojem, že snad ani nejste ve městě a přeci jsme nejdostupnějším koncesionářem Peugeot v Praze. V průzkumech spokojenosti jsme dlouhodobě klienty hodnoceni jako nejlepší v regionu. Vážíme si toho a děkujeme vám.

Na naší adrese ve Veleslavínské ulici se o své klienty staráme již více než 30 let! Mottem konceptu i nadále zůstává individuální přístup ke každému zákazníkovi a nikdy jsme se neuchýlili ke změně od počáteční vize. I po 30 letech úspěšného fungování stále tvrdíme, že „autorizovaný neznamená drahý“.

Podstránky

Již 30 let věrni značce Peugeot

Rok 2021 je rokem 30. výročí založení společnosti. Děkujeme tímto našim zaměstnancům, zákazníkům, partnerům za přízeň a těšíme se na další spolupráci. Využijte našich služeb a budete odměněni. Speciální slevové akce pro nové i stávající zákazníky.

Eshop-Peugeot.cz

Autorizovaný prodej náhradních dílů a originálního příslušenství Peugeot. Snadná dostupnost. Internetový obchod pro nákup z pohodlí a bezpečí domova ▶ Eshop-Peugeot.cz 

Kariéra

Jsme autorizovaný koncesionář vozů značky Peugeot s 30letou tradicí na trhu. Staňte se součástí našeho týmu. Nepromeškejte jedinečnou příležitost!


Přihlásit k newsletteru

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Ochranou osobních údajů.