Novinky

Novinky ze světa Peugeot

Podstránky

Peugeot 208 Rally4

Všechny příznivce automobilových soutěží srdečně zveme na náš autosalon, kde si mohou prohlédnout závodní vůz Peugeot 208 Rally4. Závodní speciál - David Štefan a David Krofta.

Nový Peugeot 508 fastback, SW a PSE

Nová šelma Peugeot 508 přichází a k dispozici bude hned ve třech verzích. Přečtěte si více informací k této novince roku 2023.

Nový Peugeot 308

Nová generace modelu Peugeot 308 se představuje v celé své kráse. Je hrdým nositelem nového loga značky a průkopníkem nových technologií.

Nový Peugeot 308 SW - THE NEW FACE OF PEUGEOT

Představujeme vám nový Peugeot 308 SW. Vůz s výrazným designem, nezaměnitelným a originálním profilem. Model Peugeot 308 SW je úsporný a supermoderní. 

Peugeot 208 je nejprodávanějším vozem v Evropě

Peugeot 208 získal další ocenění a porazil tak všechny své konkurenty. Potvrdil tak své horké želízko v ohni francouzské automobilky.

Peugeot Rally Cup

Peugeot AV CAR se stal obchodním partnerem posádky Davida Štefana a Ondřeje Vichtora. 

Nový Peugeot 508 SW

Objevte nový PEUGEOT 508 SW: luxusní kombi vyšší třídy s fascinujícím designem, komfortem na úrovni luxusní limuzíny, velkorysou prostorností verze SW, kvalitou a technologickou výbavou na té nejvyšší úrovni.

Nový Peugeot Partner

Nová generace PEUGEOT Partner navazuje na 20 let úspěšné existence tohoto modelu na trhu užitkových vozidel a referenční kvalitu prověřenou náročnými profesionálními zákazníky. Unikátní kabina PEUGEOT i‑Cockpit®

Nová modelová řada Peugeot 308

Peugeot 308 získal po celém světě 43 různých ocenění. Nyní však přichází se zcela jinou podobou, které se v budoucnu dotknou i ostatních modelů Peugeot. Tato modelová řada je prvním zástupcem nové tříúrovňové struktury.

Koncept 508 Peugeot Sport - Neo - Performance

Peugeot představuje ve světové premiéře koncepční hybridní vůz 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, který je předobrazem této nové produktové řady.

Nový Peugeot 2008

Nové SUV PEUGEOT 2008 nabízí rozšířený zážitek z jízdy. Disponuje inovativním systémem PEUGEOT 3D i-Cockpit®, špičkovou technologií a výkonnými motory. Díky komplexní nabídce pohonů je nový Peugeot 2008 k dispozici se třemi typy motorů: elektrickým, benzín

Peugeot 3008 se stal nejvíce vyráběný vůz ve Francii

Peugeot 3008 se počtem vyrobených kusů v roce 2018 dostal na první pozici v rámci vozů vyráběných ve Francii. V továrně skupiny PSA v Sochaux bylo dosaženo produkce celkem 258 460 vozů Peugeot 3008. Tento model získal již v říjnu 2016 nárok na označení „Or

Nový Peugeot 208

Značka Peugeot odhaluje nový Peugeot 208. V segmentu B, který směřuje k stále větší uniformitě, se tento nový mladistvý model vyznávající potěšení z jízdy hodlá odlišit a prosadit. 

Nový Peugeot 208 získal ocenění Car of the Year 2020

Nový Peugeot 208 byl zvolen automobilem roku. Car of the Year je nejprestižnějším oceněním v automobilovém světě. Porota, která rozhodovala o vítězi byla složená z 60 novinářů z 23 evropských zemí. Porota ocenila nabídku motorů, odvážný design a technologi

Nový Peugeot 508

Objevte nový PEUGEOT 508: luxusní pětidveřový fastback s odvážným designem, dokonalou architekturou a špičkovou technologickou výbavou, který vám nabídne jedinečné potěšení z jízdy.


Přihlásit k newsletteru

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Ochranou osobních údajů.