Akční nabídky

Vždycky něco navíc

V dnešní době se to akcemi jen hemží. Velmi často se tak vyplatí trochu si počkat nebo naopak jen sledovat aktuální dění a z koupě auta či servisu se stane výhodná záležitost.

My za vás všechny akce sledujeme a průběžně zveřejňujeme ty nejzajímavější.

Podstránky

Sleva až 30 % na Peugeot letní příslušenství

Originální letní příslušenství Peugeot, které je nyní možné pořídit až s 30% slevou. Jezděte bez obav do přírody či za sportem a užívejte si krásného počasí.

Tažná zařízení Peugeot s 20% slevou

Tažné zařízení výrazně rozšiřuje přepravní možnosti automobilu. Kromě připojení přívěsného vozíku a karavanu umožňuje také instalaci přepravního boxu nebo nosiče kol na tažné zařízení.

Sezonní prohlídka

Svěřte svůj PEUGEOT do rukou profesionálů, kteří provedou veškeré potřebné kontroly vašeho vozu se lvem ve znaku. Sezónní prohlídka zahrnuje 20 kontrolních bodů.

Každý věk má své výhody

Chcete-li, aby bylo vaše auto vždy ve výborném stavu, a zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro vás řešení. 
AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET.

Peugeot Relax - osobní vozy

Pořiďte si nový vůz PEUGEOT s výhodným financováním PEUGEOT Relax pro osobní vozy. Vyberte si tu pravou variantu operativního leasingu přímo pro Vás. Je to rychlé a snadné!

Úvěr Pohoda

Financování úvěrem POHODA je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

Úvěr s úrokem 0 %

I v dnešní době je možné získat financování, které koupi Vašeho vozu skutečně zjednoduší a zbytečně neprodraží.

Peugeot Relax - užitkové vozy a minibusy

Pořiďte si nový vůz PEUGEOT s výhodným financováním PEUGEOT Relax pro užitkové vozy a minibusy. Vyberte si tu pravou variantu operativního leasingu přímo pro Vás. Je to rychlé a snadné!


Přihlásit k newsletteru

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Ochranou osobních údajů.