Akční nabídky

Vždycky něco navíc

V dnešní době se to akcemi jen hemží. Velmi často se tak vyplatí trochu si počkat nebo naopak jen sledovat aktuální dění a z koupě auta či servisu se stane výhodná záležitost.

My za vás všechny akce sledujeme a průběžně zveřejňujeme ty nejzajímavější.

Podstránky

Sleva až 35 % na Peugeot letní příslušenství

Velice si vážíme věrných zákazníků, pro které jsme si připravili výjimečnou slevu na letní příslušenství Peugeot, které je nyní možné pořídit až s 35% slevou. Jezděte bez obav do přírody či za sportem a užívejte si krásného počasí.

Sezónní prohlídka Peugeot

Na svůj vůz se potřebujete plně spolehnout v jakémkoli ročním období. Svěřte svůj PEUGEOT do rukou profesionálů a přijďte na sezónní prohlídku za pouhých 399 Kč. Sezónní prohlídka zahrnuje 20 kontrolních bodů.

Kabinový filtr

Přijeďte do servisu Peugeot AV CAR a nechte si vyměnit kabinový filtr. Při koupi kvalitního uhlíkového filtru dostanete jako dárek dezinfekční sprej k vyčistění klimatizace!

Úvěr s úrokem 0 %

I v dnešní době je možné získat financování, které koupi Vašeho vozu skutečně zjednoduší a zbytečně neprodraží.

Výhodné značkové financování

Náš značkový úvěr je ideální produkt pro financování všech nových či ojetých vozů značky Peugeot. Vyberte si výhodný produkt, který se přizpůsobí vaším možnostem a aktuálnímu rozpočtu.

Každý věk má své výhody

Chcete-li, aby bylo vaše auto vždy ve výborném stavu, a zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro vás řešení. 
AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET.

Peugeot Relax - osobní vozy

Pořiďte si nový vůz PEUGEOT s výhodným financováním PEUGEOT Relax pro osobní vozy. Vyberte si tu pravou variantu operativního leasingu přímo pro Vás. Je to rychlé a snadné!

Úvěr Pohoda

Financování úvěrem POHODA je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

Peugeot Relax - užitkové vozy a minibusy

Pořiďte si nový vůz PEUGEOT s výhodným financováním PEUGEOT Relax pro užitkové vozy a minibusy. Vyberte si tu pravou variantu operativního leasingu přímo pro Vás. Je to rychlé a snadné!


Přihlásit k newsletteru

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Ochranou osobních údajů.