Akční nabídky

Vždycky něco navíc

V dnešní době se to akcemi jen hemží. Velmi často se tak vyplatí trochu si počkat nebo naopak jen sledovat aktuální dění a z koupě auta či servisu se stane výhodná záležitost.

My za vás všechny akce sledujeme a průběžně zveřejňujeme ty nejzajímavější.

Podstránky

Dotace na elektromobily pro podnikatele

Nový program nabízí finanční podporu podnikatelům pro nákup vozidel bez emisí. Nezmeškejte tuto šanci a aktualizujte svou flotilu pomocí elektromobilů značky Peugeot.

Sleva na alu disky Peugeot

Velice si vážíme věrných zákazníků, pro které jsme si připravili výjimečnou slevu na kola z lehkých slitin. Pořiďte si novou sadu litých kol za bezkonkurenční cenu.

Peugeot e-LEASE

Využijte věrnostního programu PEUGEOT e-LEASE a jezděte ještě dnes v novém elektrickém nebo plug-in hybridním voze. Nový vůz Peugeot BEZ AKONTACE.

Tažná zařízení Peugeot s 20% slevou

Tažné zařízení výrazně rozšiřuje přepravní možnosti automobilu. Kromě připojení přívěsného vozíku a karavanu umožňuje také instalaci přepravního boxu nebo nosiče kol na tažné zařízení.

Krátkodobé a dlouhodobé zapůjčení vozu Peugeot

Podívejte se na aktuální nabídku Peugeot vozů k pronájmu. Ihned k dispozici!

Peugeot 208 na operativní leasing již za 5 990 Kč měsíčně včetně pojištění

Pořiďte si nový Peugeot 208 na operativní leasing za měsíční poplatek pouhých 5 990 Kč, který zahrnuje povinné a havarijní pojištění.

30% sleva na baterie Peugeot

Abyste nemuseli sahat hluboko do kapsy, připravili jsme pro vás příjemnou slevu 30 % na originální baterie! Nastartujte vždy s jistotou a nabijte svůj vůz energií.

Každý věk má své výhody

Chcete-li, aby bylo vaše auto vždy ve výborném stavu, a zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro vás řešení. 
AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET.

Peugeot Relax

Pořiďte si nový vůz PEUGEOT s výhodným financováním PEUGEOT Relax pro soukromé osoby, ale i firmy a podnikatele. Vyberte si tu pravou variantu operativního leasingu přímo pro Vás. Je to rychlé a snadné!

Úvěr s úrokem 0 %

I v dnešní době je možné získat financování, které koupi Vašeho vozu skutečně zjednoduší a zbytečně neprodraží.


Přihlásit k newsletteru

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Ochranou osobních údajů.