Náš tým

Vedení společnosti

Michal Samueli

Ředitel

Telefon: +420 235 356 540
Email: samueli@avcar.cz

Ronald Persan

Vedoucí prodeje vozů

Mobil: +420 777 777 804
Telefon: +420 235 356 540
Email: persan@avcar.cz

Ing. Miroslav Hroník

Vedoucí servisu

Telefon: +420 235 366 151
Mobil: +420 777 818 286
Email: hronik@avcar.cz

Kateřina Vojáčková

Asistentka vedení společnosti

Telefon: +420 235 356 540
Email: vojackova@avcar.cz

Prodej nových vozů

Ladislav Zoul

Prodejce nových vozů

Mobil: +420 777 777 805
Telefon: +420 235 365 922
Email: zoul@avcar.cz

Ing. Pavel Jaro

Prodejce nových vozů

Mobil: +420 602 286 752
Telefon: +420 235 365 922
Email: jaro@avcar.cz

Radim Tesař

Fleetový prodejce

Mobil: +420 777 777 802
Telefon: +420 235 365 922
E: tesar@avcar.cz

Servis vozů

Ing. Miroslav Hroník

Vedoucí servisu - přijímací technik

Telefon: +420 235 366 151
Mobil: +420 777 818 286
Email: hronik@avcar.cz

Oldřich Bílek

Přijímací technik

Telefon: +420 235 366 151
Email: bilek@avcar.cz

Aleš Kubát

Přijímací technik - karosářské opravy, lakování

Telefon: +420 235 366 151
Email: kubat@avcar.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství

Tomáš Pleštil

Vedoucí prodeje náhradních dílů

Telefon: +420 235 361 681
Mobil: +420 777 777 806
Email: plestil@avcar.cz

Martin Těšinský

Prodejce náhradních dílů

Telefon: +420 235 361 681
Mobil: +420 777 777 806
Email: tesinsky@avcar.cz

Václav Beran

Prodejce náhradní dílů

Telefon: +420 235 361 681
Mobil: +420 777 777 806
Email: beran@avcar.cz

Recepce

Karolína Labudová

Recepční

Telefon: +420 235 366 151
Email: recepce@avcar.cz

Martina Zákravská

Recepční

Telefon: +420 235 366 151
Email: recepce@avcar.cz

Kontaktujte nás