Náš tým

Vedení společnosti

Jan Vítek

Jednatel, ředitel

Telefon: +420 235 356 540

Email: vitek@avcar.cz

Prodej nových vozů

Ronald Persan

Vedoucí prodeje vozů

Mobil: +420 777 777 804

Telefon: +420 235 356 540

Email: persan@avcar.cz

Ladislav Zoul

Prodejce nových vozů

Mobil: +420 777 777 805

Telefon: +420 235 365 922

Email: zoul@avcar.cz

Ing. Pavel Jaro

Prodejce nových vozů

Mobil: +420 602 286 752

Telefon: +420 235 365 922

Email: jaro@avcar.cz

 

Ondřej Vít

Prodejce nových vozů

Mobil: +420 777 777 802

Telefon: +420 235 365 922

Email: vit@avcar.cz

Servis vozů

Ing. Miroslav Hroník

Vedoucí servisu - přijímací technik

Mobil: +420 777 818 286

Telefon: +420 235 366 151

Email: hronik@avcar.cz

 

 

Oldřich Bílek

Přijímací technik - karosářské opravy, lakování

Telefon: +420 235 366 151

Email: bilek@avcar.cz

Jan Plucar

Garanční technik

Telefon: +420 235 366 151

Email: plucar@avcar.cz

Vlastimil Mužík

Přijímací technik

Telefon: +420 235 366 151

Email: muzik@avcar.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství

Tomáš Pleštil

Vedoucí prodeje náhradních dílů

Telefon: +420 235 361 681
Mobil: +420 777 777 806
Václav Beran
Prodejce náhradní dílů

Telefon: +420 235 361 681

Mobil: +420 777 777 806

Email: beran@avcar.cz

Martin Těšinský

Prodejce náhradních dílů

Telefon: +420 235 361 681
Mobil: +420 777 777 806
Email: tesinsky@avcar.cz

Asistentka vedení společnosti

Marcela Pustulková 

Asistentka vedení společnosti

Telefon: +420 235 356 540
Email: pustulkova@avcar.cz

Recepce

Karolína Labudová
Recepční

Telefon: +420 235 366 151

Email: recepce@avcar.cz

Anna Bláhová
Recepční
Telefon: +420 235 366 151