Automechanik- autoklempíř

Jsme autorizovaný koncesionář vozů zn. Peugeot s 30letou tradicí na trhu a hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici - Autoklempíř

Nástup dohodou!

Co požadujeme, jaké znalosti a schopnosti byste měl mít?

• Praxi v oboru;

• řidičský průkaz sk. B;

• chuť pracovat;

• chuť se učit novým věcem;

• týmový hráč;

Náplň práce

• opravy vozidel jejich komponentů a příslušenství;

• montáž elektrického příslušenství;

Co vám za to nabízíme?

• Práci ve stabilní firmě s více jak 30letou tradicí;

• motivační platové ohodnocení;

• nástup dohodou;

• zařazení do školícího procesu značky Peugeot;

• pojištění odpovědnosti;

• stravenky/příspěvek na stravování v hodnotě 70,- Kč na den;

• práci na plný úvazek;

•  zdravotní volno/sickday  3 dny v roce

Informace o pozici

Firma - Auto Veleslavín Car, s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště - Veleslavínská 457/17b, Praha - Veleslavín

Typ smluvního vztahu – Pracovní smlouva

Typ pracovního vztahu – Práce na plný úvazek

Vzdělání - odborné vyučení

Platové ohodnocení - 30 000 - 50 000,- Kč

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu hronik@avcar.cz a do předmětu e-mailu uveďte - Autoklempíř.